ModernUs Simple Hotel Office Home Leather Laisvalaikio kėdė

- Jan 07, 2021-

ModernUs Simple Hotel Office Home Leather Laisvalaikio kėdė


image


image


Laisvalaikio kėdė odos spalvos daugelis jūsų pasirinkimas:Mes turime daugiau nei 30 spalvų odos ir audinio jūsų pasirinkimui. Galite pasirinkti bet kokią norimą spalvą . Apmušalų oda arba audinys yra aukštos kokybės, stiprūs ir patvarūs.

Geras meistriškumas:Mūsų biuro kėdė gamybos darbuotojai visi turi daugiau nei 5 metų gamybos patirtį, visi jie yra kvalifikuoti ir padaryti labai puikų darbą. Nuo kėdės siuvimo iki kėdės apmušalų yra svarbesnis , mūsų darbuotojai visada daro gerą mancraft , kėdės linijos yra labai laisvai ir jaučiasi labai raumeningos . Kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje ir pamatyti mūsų gerą produkciją.


image


Mūsų kėdžių gamybos procesas buvo labai gerai kontroliuojamas:
Putų pjovimo → Oda iš audinio Pjovimo → Faneros plokštės grąžtas → Putų formavimo → Oda iš audinio siuvimo → kėdė Apmušalai → kėdė QC patikrinimo → kėdė Švari → kėdė Pakavimo →Krovimas klientui

packing pic


Klausimų ir atsakymų teisė

Ar galėtumėte rasti šiuos klausimus ir atsakymus? Dauguma jų dažnai pasirodo bendraujant su mūsų brangiais klientais. Tai turėtų būti naudinga ir

darbo gamykla , FOB Guangzhou, FOB shenzhen, CIF

Q1. Kas yra prekybos terminas?
A1:Ex-work gamykla , FOB Guangzhou, FOB shenzhen, CIF

II ketv. Kiek laiko galioja garantija (laikotarpis)?
A2:Trejų metų kokybės garantija .

III ketv. Kiek spalvų pasirinkti?
A3:Daugiau nei 30 spalvų. Mes suteiksime jums spalvų kortelę, pls pasirinkti savo mėgstamą iš jo.

IV ketv. Kiek laiko mūsų gamybos laikas?
A4:per 15-20 dienų nuo užstato gavimo įprastu sezonu ir 25-30dienų mūsų įtemptu laiku (rugpjūčio, rugsėjo, spalio mėn.).

5 ketv. Kas yra mokėjimo terminas?
A5:T/T arba L/C akyse. 30% Užstatas gamybos pradžiai ,likutis prieš išsiuntimą, kai prekės yra paruoštos .

6 ketv. Kas yra pakavimo informacija?
A6:Knock down Pakavimas su kartoninėmis dėžėmis ir viduje su perlų medvilne apsaugai. Stiklo dalys yra supakuotos su mediniu rėmu išorėje, kad apsaugotų daiktus.

Q7. Kokią paramą turėsite surinkti šiuos baldus?
A7: Kiekvienoje biuro baldų gaminių pakuotėje įdėjome tiksliai instrukcijų knygą ,biuro baldus galite surinkti labai lengvai.

8 ketv. Kokius dokumentus jums pateiksime?
A8:B/L,Komercinė sąskaita faktūra, Pakavimo sąrašas,Originalo sertifikatas. su šiais dokumentais jūs arba jūsų borker gali padaryti muitinės deklaraciją jūsų pusėje.

9 ketv. Siuntimo metu, jei yra žala produktams, kaip gauti pakeitimą?
A9: Gabenimo metu mūsų laivybos angancy stengsis užtikrinti prekių saugumą. Jei yra žala gaminiams, jie būtų atsakingi už žalą . Jei tai nėra labai rimtos problemos, mes jums padėsime ir kompensuosime pažeistas dalis.

Q10. Jei mūsų siuntoje trūksta dalių, kiek laiko užtrunka siųsti?
A10: Jei yra keletas mažų trūkstamų komponentų, mes DHL jums ASAP per vieną savaitę.

00

Kontaktai: Lisa He

TEL.:+86 13528999189 E-Mail:hxf55@hxulink.com
Whatsapp:+86 13528999189 Interneto svetainė:www.hx-f.comPora:Paprasta moderni biuro namų baldų kompiuterių mokymo kėdė Kitas:Dvispalvis miegamasis Baldai Spinta Dizainas Laminato spalvų derinys (UL-11N1002)