Apie mus

Apie mus

"HENG XING OFFICE FURNITURE LIMITED" patogioje parodos salėje visame pasaulyje žinomų parodų salėje ir gamyklos adresu: "Beisha" pramoninė zona, Yangjiao, Lecong miestas, Shunde rajonas, Foshan, Guangdongo provincija, Kinija, yra vidutinio dydžio gamyba, apimanti profesionalų projektavimą , gamyba ir pardavimas.

Mūsų pagrindinės produktų teritorijos yra biuro stalas, pasukamas kėdė, pertvara / ekranas, biuro sofa, registratūros skaitiklis, posėdžių stalas, lankytojo kėdė, studentų stalas / kėdė, auditorijos kėdė, viešoji kėdė ir įvairios rūšies biuro serijos baldai komplikuoto projekto.

Su principu "kokybė, pirma, klientas viską, kreditas orientuotas, paslaugų pagrindu, vertė šlovinga". mes teigiamai remiame nacionalinę baldų kultūrą, taip pat integruosime tarptautines baldų tendencijas ir nuolat naudosime begalinį kūrybiškumą, derindami Kinijos ir Vakarų meno kultūrą projektuodami ir gamindami daugybę elegantiškų ir novatoriškų naujų produktų, pridedant begalinį džiaugsmą šiuolaikinei " s didelio efektyvumo biuro gyvenimą.

Šiuo metu mūsų įmonės personalas yra sąžiningai nori palaikyti puikų bendradarbiavimą ir sėkmingai eiti į priekį kartu su draugais visame pasaulyje.

Kviečiame susisiekti su mumis, mes laukiame Jūsų užklausos ir norime, kad galėtume suteikti Jums gerą kokybę, geras kainas ir gerą aptarnavimą!